COP PW zaprasza na warsztaty „Monitoring projektów z programu Horyzont 2020. Doświadczenia z audytu KE”

Prowadzący warsztaty: pracownicy Centrum Obsługi Projektów i wydziałów PW.

Termin: 9 listopada 2021 r., godz. 9:00–11:45.

Miejsce: sala 4.05, budynek CZIiTT, ul. Rektorska 4.

1. Zobowiązania beneficjentów wynikające z umowy grantowej
  2. Audyt Komisji Europejskiej w projekcie H2020 na PW
  3. Pytania do pracowników wydziałów i COP PW

Wypełnione i podpisane oświadczenie należy przesłać na adres szkolenia.cop@pw.edu.pl i dostarczyć do Sekretariatu COP najpóźniej do 8 listopada 2021 r.