COP PW zaprasza na warsztaty w ramach szkolenia "Dostępne źródła finansowania, zasady aplikowania i realizacji dla projektów edukacyjnych uczelni (PO WER)"

Prowadzący warsztaty: pracownicy Centrum Obsługi Projektów PW.
Termin: 13 grudnia 2018 r., godz. 13:00–15:30.

1. Projekty edukacyjne uczelni w ramach konkursów PO WER koordynowanych przez NCBR
  2. Projekty edukacyjne uczelni w ramach konkursów PO WER koordynowanych przez MNiSW

Wypełnione i podpisane oświadczenie należy przesłać na adres cop@pw.edu.pl i dostarczyć do Sekretariatu COP najpóźniej na 2 dni przed szkoleniem, czyli do 11 grudnia 2018 r.