COP PW zaprasza na warsztaty w ramach szkolenia "Granty ERC: jak odnieść sukces?"

Prowadzący warsztaty: pracownicy Centrum Obsługi Projektów.
Termin: 27 czerwca 2019 r., godz. 9:00–13:00.
Miejsce: sala 4.07, budynek CZIiTT, ul. Rektorska 4.

1. Struktura European Research Council (ERC)
2. Ogólne informacje o konkursach:

• rodzaje grantów,
  • terminy,
  • finansowanie

3. Przygotowanie wniosku:

• dokumentacja konkursowa,
  • wyszukiwanie konkursów,
  • elementy wniosku,
  • budżet

4. Ocena wniosku:

• panele oceniające,
  • kryteria oceny,
  • rozmowa kwalifikacyjna

5. Analiza recenzji wniosków
6. Granty ERC w liczbach
7. Pomoc w przygotowaniu wniosku:

• dofinansowanie projektów/wniosków,
  • wsparcie dla wnioskodawców.

Wypełnione i podpisane oświadczenie należy przesłać na adres szkolenia.cop@pw.edu.pl i dostarczyć do Sekretariatu COP najpóźniej do 25 czerwca 2019 r.