COP PW zaprasza na warsztaty w ramach szkolenia "Realizowanie projektów badawczych we współpracy z innymi jednostkami (nawiązywanie współpracy, zasady wspólnej realizacji, problemy przy wspólnej realizacji projektu)"

Prowadzący warsztaty: pracownicy Centrum Obsługi Projektów.
Termin: 5 grudnia 2019 r., godz. 10:00–14:00.

1. Współpraca z innymi jednostkami w ramach realizacji projektów krajowych - rodzaje współpracy
2. Umowa konsorcjum w projektach krajowych - ogólne zasady zawierania umowy, niezbędne elementy umowy
3. Nawiązywanie współpracy i realizacja projektów we współpracy z innymi jednostkami w grantach:

• NCN,
  • MNiSW,
  • NCBR

4. Realizacja projektu przez kilka jednostek w PW - porozumienie międzywydziałowe
5. Najczęstsze problemy przy wspólnej realizacji projektów krajowych

Wypełnione i podpisane oświadczenie należy przesłać na adres szkolenia.cop@pw.edu.pl i dostarczyć do Sekretariatu COP najpóźniej do 3 grudnia 2019 r.