COP PW zaprasza na warsztaty w ramach szkolenia "Zasady rozliczania projektów finansowanych z funduszy strukturalnych"

Prowadzący warsztaty: pracownicy Centrum Obsługi Projektów.
Termin: 16 kwietnia 2019 r., godz. 11:00–15:00.

1. Wytyczne w zakresie rozliczania projektów finansowanych z funduszy strukturalnych
  2. Umowy cywilno-prawne oraz regulacje wewnętrzne PW w zakresie rozliczania projektów finansowanych z funduszy strukturalnych
  3. Uproszczone metody rozliczania wydatków w projektach finansowanych z funduszy strukturalnych oraz Centralny system teleinformatyczny SL2014

Zgłoszenie: formularz rejestracyjny.

Wypełnione i podpisane oświadczenie należy przesłać na adres szkolenia.cop@pw.edu.pl i dostarczyć do Sekretariatu COP najpóźniej do 12 kwietnia 2019 r.