Badanie kluczowych kompetencji kadry badawczej oraz kadry wsparcia administracyjnego

Zachęcamy Państwa do udziału w rekrutacji do badania kluczowych kompetencji kadry badawczej oraz kadry wsparcia administracyjnego w ramach projektu pt. „Interdyscyplinarne Centrum Rozwoju Kadr – think tank ds. rozwoju kluczowych kompetencji kadr przyszłości dla polskiej nauki”, realizowanego przez Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Udział w projekcie stwarza niepowtarzalną okazję do zapoznania się z unikatowym modelem 36 kompetencji, zidentyfikowanych jako istotne dla realizacji procesów wzmacniających doskonałość badawczą uczelni oraz ich pozycję na arenie międzynarodowej.

Badanie będzie anonimowe. W projekcie mogą uczestniczyć zarówno członkowie zespołów badawczych, jak i zespołów wsparcia administracyjnego.

Badanie kompetencji zostanie przeprowadzone w styczniu.

Zgłoszenia należy przesyłać do 16 grudnia 2021 r. na adres: jolanta.gebska@pw.edu.pl.

Szczegółowe informacje: dostępne są na stronie ICRK.

zaproszenie (.pdf)