COP PW zaprasza na warsztaty w ramach szkolenia "Przyszła perspektywa UE 2021-2027 szansą na rozwój uczelni"

Prowadzący warsztaty: pracownicy Centrum Obsługi Projektów.
Termin: 9 grudnia 2021 r., godz. 12:00–14:30.
Miejsce: online (platforma MS Teams)

1. Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS) [dawny PO WER]
  2. Programy EWT – Interreg 2021 – 2027
  3. Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko (FEnIKS) [dawny PO IŚ]
  4. Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej (FEPW)
  5. Fundusze Europejskie dla Mazowsza (FEM) [dany RPO WM]
  6. Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy (FERC) [dawny PO PC]
  7. Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG) [dawny PO IR]
  8. Dyskusja i konsultacje indywidualne

Wypełnione i podpisane oświadczenie należy przesłać na adres szkolenia.cop@pw.edu.pl  najpóźniej do 8 grudnia 2021 r.