Jak zostać ekspertem oceniającym wnioski w Programie Ramowym Horyzont 2020? - szkolenie KPK PB UE

Dnia 14 marca 2018 r. odbędzie się szkolenie dla osób zainteresowanych zostaniem ekspertem oceniającym w programie Horyzont 2020.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, jakich ekspertów poszukuje Komisja Europejska, jak należy wypełnić profil eksperta, gdzie szukać informacji i dokumentów na Participant Portal związanych z ocenianiem wniosków.

Kandydaci na ekspertów powinni mieć odpowiednią wiedzę i umiejętności w konkretnej dziedzinie, znać język angielski w stopniu umożliwiającym sprawne ocenianie wniosków i dyskusje z innymi ekspertami, działać w sferze badawczo-rozwojowej czy w przemyśle.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie KPK PB UE