Poziomy Gotowości Technologicznej (TRL) w praktyce projektowej w Horyzoncie Europa - szkolenie

Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN w ramach HPK Polska Centralna organizuje bezpłatne szkolenie online, które pomoże dopasować poziomy TRL do koncepcji badawczej.

Podczas szkolenia zostaną omówione następujące zagadnienia:

• interpretacja  poziomów gotowości technologicznej dla różnych zastosowań,
  • ocena poziomu gotowości technologicznej własnego rozwiązania,
  • znaczenie właściwej oceny poziomu gotowości technologicznej zarówno we wniosku projektowym, jak i na etapie realizacji projektu

oraz przedstawione konkretne przykłady stosowania skali TRL w realizowanych projektach badawczo-rozwojowych.

Wydarzenie odbędzie się 30 czerwca 2022 r., godz. 10:00-12:30.

Na spotkanie należy się zarejestrować do 29.06.2022 r. do godz. 14.00. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegółowe informacje: dostępne są na stronie HPK Polska Centralna, w skład którego wchodzi Politechnika Warszawska.

Harmonogram planowanych konkursów w roku 2022/2023 znajdą Państwo w witrynie SharePoint COP PW.