Spotkanie Informacyjne nt. Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii (EIT)

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym online na temat Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii, organizowanym przez Krajowy Punkt Kontaktowy (KPK).

Europejski Instytut Innowacji i Technologii,działający poprzez Wspólnoty Wiedzy i Innowacji (KIC), to sieć ogólnoeuropejskich partnerstw innowatorów, instytucji naukowych, przedsiębiorców oraz firm współpracujących w celu poszukiwania rozwiązań dla globalnych problemów.

Podczas spotkania zostanie omówiona oferta w obszarze edukacji oraz możliwości edukacyjne wybranych Wspólnot Wiedzy i Innowacji KIC dla uczelni, studentów oraz profesjonalistów.

Wydarzenie odbędzie się online 18 maja 2022 r., godz. 10:30-12:15.

Na spotkanie należy się zarejestrować. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje: znajdują się na stronie KPK.