dr Aneta Milczarczyk

Dział Projektów Międzynarodowych

22 234 + wew. 14 89

Szkolenie Od pomysłu do projektu, czyli jak napisać dobry wniosek do Horyzontu Europa

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu „Od pomysłu do projektu, czyli jak napisać dobry wniosek do Horyzontu Europa”, organizowanym przez Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE w Szczecinie.

Podczas wydarzenia zostaną omówione kwestie dot. wyszukiwania konkursów, nawiązywania współpracy międzynarodowej, zasad tworzenia konsorcjum, struktury wniosku o dofinansowanie projektów badawczo-innowacyjnych i innowacyjnych oraz wypełniania poszczególnych sekcji wniosku.

Szkolenie odbędzie się: on-line za pomocą komunikatora Teams, 30 września 2021 r., godz. 10:00-12:45.

Na spotkanie należy się zarejestrować (wcześniej należy się zalogować/założyć konto).

Rejestracja prowadzona jest do 29 września 2021 r., do godz. 12:00.

Szczegółowe informacje: dostępne są na stronie Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE w Szczecinie oraz RCIiTT.