Trwa nabór partnerów do 12. Forum Rozwoju Mazowsza

12. Forum Rozwoju Mazowsza odbędzie się w dniach 26-27 października w Warszawie. Forum to przestrzeń do rozmów i dyskusji o efektach pomocy z Unii Europejskiej i możliwościach, jakie przyniosą kolejne lata. Podczas tegorocznej edycji aktywności będą odbywały się w 3 strefach tematycznych: Strefie Rozwoju Mazowsza, Strefie Zdrowia oraz Strefie Młodych. Do udziału zaproszono samorządy, instytucje odpowiedzialne za programy europejskie, uczelnie, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe, a także organizacje studenckie.

Regulamin naboru partnerów oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie organizatora.

Wypełniony formularz należy wysłać drogą elektroniczną na adres forum@mazowia.eu do 30 czerwca 2022 r.