Wesołych Świąt życzą pracownicy COP PW

Grudzień to w COP-ie zawsze intensywny miesiąc. Skończyły się nabory w najbardziej popularnych konkursach NCN (Opus, Sonata, Preludium Bis i Polonez Bis). Do połowy grudnia trwały też cieszące się dużym zainteresowaniem konkursy Polski Produkt Przyszłości (PARP) i Nutritech (NCBR). 

Z podsumowaniem tego roku będziemy gotowi na początku przyszłego, ale już teraz odsyłamy do Bazy Wiedzy PW, tam znajdują się informacje o wszystkich realizowanych na PW projektach.

Ten rok zamykamy z nowym newsletterem, który prezentuje przydatne informacje w czytelnej formie. Przygotowaliśmy też zmieniony układ informacji o naborach, z którym można już zapoznać się w Nowych ogłoszonych konkursach w newsletterze. Dużym usprawnieniem jest check-lista, dołączona do każdej informacji o naborze. Wskazuje ona dokumenty wymagane w konkursie, zadania COP-u i kierownika projektu oraz ścieżkę podpisów na PW.

Na początku przyszłego roku przygotujemy nowy roczny harmonogram wszystkich konkursów, który jak zawsze udostępnimy Państwu w naszym SharePoincie. Planujemy też zmiany w samym SharePoincie. Chcemy, żeby wraz z naszą stroną internetową był najlepszym źródłem informacji o dostępnych źródłach finansowania nauki i badań oraz realizacji projektów, z rozbudowaną częścią poradnikową.

Rok 2023 r. zapowiada się więc dla nas bardzo intensywnie.

Tymczasem życzymy Państwu spokojnych Świąt w gronie najbliższych oraz optymizmu, zdrowia i siły do realizacji wszystkich, także prywatnych, projektów w przyszłym roku.