Zasady finansowania projektów w Horyzoncie 2020 – szkolenie KPK i KE

Dnia 28 listopada 2017 r. Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej wraz z Komisją Europejską i Uniwersytetem Warszawskim organizują szkolenie dotyczące zasad finansowania i rozliczania projektów Horyzont 2020.

Adresatem wydarzenia są przede wszystkim służby finansowo-administracyjne zarządzające projektami i rozliczające je. Szkolenie odbywa się w ramach kampanii komunikacyjnej Komisji Europejskiej, która służy rozpowszechnianiu informacji o zasadach finansowania projektów i zminimalizowaniu ilości błędów popełnianych przez beneficjentów przy rozliczaniu projektów. Znaczna część spotkania poświęcona zostanie omówieniu kosztów osobowych, wywołujących zazwyczaj najwięcej pytań i wątpliwości.

Szkolenie w języku angielskim, prowadzone przez ekspertów Komisji Europejskiej.

Szczegółowe informacje na temat spotkania dostępne są na stronie KPK.