Spotkania informacyjne z ekspertami MNiSW – jak wdrożyć przepisy Konstytucji dla Nauki w swojej uczelni

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego  uruchamia cykl spotkań informacyjnych na temat poszczególnych aspektów Konstytucji dla Nauki. Spotkania przeznaczone są dla kadry zarządzającej uczelniami – rektorów, prorektorów, kanclerzy i kwestorów.

Przewidziane terminy spotkań: 21-22.09.2018 r.; 24-25.09.2018 r.; 26-27.09.2018 r.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu powinny wypełnić odpowiedni formularz na konkretny blok tematyczny. Zapisy zostaną zakończone dzień przed planowanym spotkaniem lub po osiągnięciu limitu dostępnych miejsc. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły dotyczące spotkań jak również formularz rejestracyjny znajdują się na stronie Ministerstwa.