Szkolenie „Co warto wiedzieć, żeby zrealizować i rozliczyć projekt Horyzontu Europa”

Zachęcamy Państwa do uczestnictwa w szkoleniu online „Co warto wiedzieć, żeby zrealizować i rozliczyć projekt Horyzontu Europa”, organizowanym przez Krajowy Punkt Kontaktowy (KPK).

Podczas szkolenia zostaną omówione poszczególne kategorie kosztów oraz zasady kwalifikowalności, kwestie związane z dofinansowaniem projektu, raportami, płatnościami, audytami i udziałem w projekcie stron trzecich oraz zostanie zaprezentowana funkcjonalność portalu Funding & Tenders jako narzędzia wspomagającego zarządzanie projektem w systemie.

Szkolenie jest przeznaczone dla osób zajmujących się monitorowaniem wydawania środków projektowych oraz sporządzaniem raportów finansowych.

Szkolenie odbędzie się 10 czerwca 2022 roku, godz. 10.00-13.30.

Na wydarzenie należy się zarejestrować. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje: dostępne są na stronie KPK.