Warsztaty z Yellow Research o grantach ERC

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach online dotyczących grantów Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC), organizowanych przez Polską Akademię Nauk i prowadzonych przez firmę Yellow Research.

Wydarzenie jest skierowane do naukowców reprezentujących wszystkie dziedziny nauki, posiadających co najmniej stopień doktora (uzyskany nie później niż w 2019 r.) oraz planujących składać wnioski projektowe do ERC.

Warsztaty odbędą się 17-18 listopada 2021 r., godz. 9.00-12.00 i będą prowadzone w języku angielskim. Podczas szkolenia poruszone zostaną m.in. następujące tematy:

• 17 listopada 2021: Cele konkursu, kryteria ewaluacji, oczekiwania ewaluatorów oraz część B2 wniosku zawierająca opis pomysłu badawczego,
  • 18 listopada 2021: Części B1 wniosku, w szczególności prezentacja CV i dorobku naukowego aplikującego.

Ponadto uczestnicy szkolenia do końca kwietnia 2022 r. otrzymają dostęp do platformy internetowej zawierającej szkolenia online, analizy wniosków z poprzednich lat oraz zapis obu webinariów.

Rejestracja na warsztaty prowadzona jest do 15 listopada 2021 do godz. 10.00 za pośrednictwem formularza. Nie ma możliwości rejestracji wyłącznie na jedną część szkolenia.

Szczegółowe informacje:dostępne są na stronie PAN.